Bursa Meka Yapı | Alüminyum ve Cam Balkon Sistemleri

2015 yılında Bursa, Üçevler mahallesinde başlayan ticari faaliyetlerimiz; bizim gayretimiz, müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.2018 yılından itibaren cam balkon imalat ve montaj işlemlerini de yürütmeye başladık.


2015 yılında Bursa, Üçevler mahallesinde başlayan ticari faaliyetlerimiz; bizim gayretimiz, müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.2018 yılından itibaren cam balkon imalat ve montaj işlemlerini de yürütmeye başladık. Sektörümüzdeki gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişen teknoloji ve teknikler imalata yansıtılmakta, yapılan her işte en üst kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

VİZYON, yaptığı çalışmalar ile kalite, sağlamlık ve teknoloji olarak yüksek standartta cam balkonlar üretmektedir. Kullandığı ana malzemeleri satın alırken, TSE Belgesi veya uluslararası standartlara uygunluk aramakta, doğrudan fabrikalardan ürün almaktadır.

Cam balkon, ısı cam balkon, sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, alüminyum cam balkon fitili, plastik cam balkon fitili, teras cambalkon kapama, villa cam kapama, ve winsa pvc doğrama alanlarında Bursa ve civar illerde hizmet vermekteyiz.

İnanıyoruz ki; ürünlerimiz, hizmetimiz, danışmanlığımızla, doğru seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacak ve beklentilerinizin tam karşılığını verebilecek tek kuruluş;

BURSA CAM BALKON MEKA YAPI'dır.

Hizmetlerimiz Cam balkon nerelere uygulanır?
   
Cam Balkon Sistemleri Konut Balkonları
Sürme Cam Balkon Teras
Katlanır Cam Balkon Ofis Bölmeleri vb.
Balkon Camları Oteller
Isıcamlı Katlanır Sistem Kış bahçesi
Panoramik Motorlu Sistem Kafe Restoran
Alüminyum PVC Doğrama Pastaneler
Küpeşte
    • Mağaza vitrinleri

Cafe Camlama  
Teras Camlama  
Kış Bahçesi  
Sigara Odaları  
   

 

  •