Isı Cam Balkon Yapımı

Isıcamlı cam balkon sistemimiz özel tasarım profilleri sayesinde tek camlı sistemlere göre %50 daha fazla ısı yalıtımı sağlar.


 Isıcamlı cam balkon sistemimiz özel tasarım profilleri sayesinde tek camlı sistemlere göre %50 daha fazla ısı yalıtımı sağlar.

 Sistemlerimizide 4+22+4 mm kalınlığında Isıcam Klasik, Isıcam Sinerji, Isıcam Konfor sistemleri kullanılmaktadır. İstenildiğinde üçlü ısıcam kombinasyonu yapılabilir.

 İstenildiğinde jaluzi perde ve çift cam arası plise perde uygulanabilmektedir.

 Her türlü balkona uygulama imkanı sağlar. (Düz, L Balkon, U Balkon, Oval Balkon vb)

 Sistemde ekstra dayanım ve konfor için her kanatta (tamamen döküm malzemeden üretilen) on dört adet rulman kullanılmaktadır.

 Kullanılan tekerler 6000 seri’si rulman kullanılarak üç ayrı kanalda çalışmaktadır.

 İki adet çocuk emniyet fonksiyonlu kilit kullanılmaktadır.

 Açma ve kapamayı kolaylaştıran yol gösterici kılavuz otomatik çalışmaktadır.

 Isıcamlı cam balkon sistemimiz her yaşta insanın güvenli kullanabilmesi için özel tasarımı sayesinde emniyetli bir açma kapama sağlanmaktadır.

 Eğimli taban yapısı ve damlalık detayı ile rahat bir su tahliyesi sağlamaktadır.

 Yüksek rüzgar şiddetine dayanıklı, termiği yüksek özel üretim alüminyum profiller kullanılır.

 Sistemimizde kullandığımız Alüminyum profilin kalınlığı 42 mm et kalınlığı 3 mm’dir. RAL renk seçenekleriyle istediğiniz renge elektrostatik toz fırın boyanabilir.

isicam-sinerji Isıcam Sistemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sürgülü Cam Balkon


Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır.

Sürgülü cam balkon sistemi 8mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve şişecam & paşabahçe patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır.

Genelllikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükanlarda dış mekanlarda kullanabilinmektedir.

Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.

Hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi bulunmaktadır.

Ölçü alınırken gelişmiş lazer teknolojisi ile yaşam alanlarınızı bilgisayar ortamında yeniden tasarlandıktan sonra, mimarlarımız tarafından 3 boyutlu çizimleri sizinle paylaşıyoruz. 3 Boyutlu tasarımı incelemeniz sonucunda "0" hata payı ile yaşam alanınızı yeniden inşa ediyoruz.

Kullanımış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı "0" olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, okstilenme ve benzeri deformasyonlardan karşı korumaktır.

Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.

Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.